Programy nurkowe skierowane

do najmłodszych. Podczas zajęć basenowych dzieci mają możliwość zapoznania się ze sprzętem nurkowych. Natomiast poprzez specjalnie skonstruowany program gier i zabaw nasi milusińscy oswajają się z wodą oraz z poprawnymi zachowaniami pod wodą :).

Bublemaker

Seal Team

Pierwszy stopień w karierze nurka,

po ukończeniu którego zdobywa on wiedzę teoretyczną oraz praktyczną po ukończeniu którego ma on możliwość przeprowadzania samodzielnych nurkowań na wodach otwartych. 

Open Water Diver

Kurs AOWD to kolejny etap nurkowej kariery. Podczas zajęć każdy z uczestników ma możliwość rozwoju swoich umiejętności nurkowych oraz wiedzy o wybrane przez siebie specjalizacje. Zdobycie certyfikatu nurka AOWD umożliwia również wykonywanie nurkowań do 30 m głębokości.  

Advanced Open Water Diver

Specjalizacje nurkowe

Jeśli marzy Ci się jeszcze większa swoboda podczas nurkowania bądź chciałeś zwiększyć swój zasięg nurkowania bez zwiększania czasu przebywania pod wodą. Nurkowanie

z użyciem skutera to rozwiązanie dla Ciebie.

Diver Propolusion Vehicle (DPV) - Nurkowanie ze skuterm

Chcieli byście sprawdzić jak wygląda podwodny świat poniżej 30 metrów. Bądź marzy wam się zwiedzić wrak statku, który niestety leży po za waszymi obecnymi możliwościami. Kurs Nurkowania Głębokiego pozwoli spełnić wam te marzenia.

Deep Diver - Nurkowanie

Głębokie 

Zastanawiasz się jak inni nurkowie zawisają w toni, nad dnem, rafą koralową lub innym obiektem bez konieczności jakiegokolwiek ruchy. Widzisz plusy posiadania

tej specjalności jak : możliwość wykonywania idealnych zdjęć bez obaw że wylądujesz na powierzchni. Doskonała pływalność

to umiejętność, którą docenisz dopiero

jak ją opanujesz :) 

Peak Performance Buoyancy - Doskonała Pływalność

Kurs nurkowy, po ukończeniu którego każdy nurek na nowo spojrzy na swoją dotychczasową podwodną przygodę ;).

Jest to jednocześnie pierwszy stopień

w karierze nurka, który pozwala mu dostrzec rzeczy na które wcześniej nie zwracał uwagi. Dzięki temu kursowi wasze nurkowe wyjazdy staną się jeszcze bardziej bezpieczne.

Rescue Diver

Jest to stopień nurkowy, który podsumowuje trud pracy, wysiłku oraz czasu jaki poświeciłeś na rozwoju swojego doświadczenia nurkowego. Stając się tym samym odpowiedzialnym i świadomym partnerem nurkowym dla innych :).

Master Scuba

Diver

Pierwszy stopień nurkowy na ścieżce PADI PRO. Jest to również pierwszy etap podróży w której nurkowanie może stać się waszym sposobem na życie :). To również odpowiedzialność, bo od tego momentu stajecie się przykładem nurka od którego będą uczyć się inny mniej doświadczeni koledzy i koleżanki.

DIVEMASTER 

Nurkowanie przy wykorzystaniu powietrza ma zwoje ograniczenia, przez co dość często brakuje Ci czasu na zobaczenie tego co chciałeś. Zastosowanie wzbogaconych mieszanek powietrznych o zawartości do 40% tlenu pozwoli Ci wydłużyć ten czas :). Podczas tej specjalności zdobędziesz niezbędną do tego wiedzę. 

Enriched Air

Diver - Nurek Nitrox 

Marzy Ci się nurkowanie w otoczeniu wraków poznawanie ich historii ? Specjalizacja Wreck Diver będzie Ci to tego niezbędna. Ukończenie kursu otworzy przed Tobą możliwości poznania tego co w Polskim morzu jest najpiękniejsze. Wraki Bałtyku odsłonią przed Tobą swoje piękno oraz tajemnie ;) 

Wreck Diver - Nurkowanie Wrakowe

Interesuje Cię nocne życie jakie toczy

się pod wodą ? W miejscach gdzie nurkujesz wszyscy opowiadają o wielkich rybach które wychodzą wieczorem. Nie ma lepszej metody jak sprawdzić to samemu - możesz 

to zrealizować dzięki specjalizacji Nurkowanie Noce

Night Diver - Nurkowanie Nocne

Miałeś sytuację gdzie twój buddy nie mógł wybrać się razem z Tobą na nurka ? Bądź zdarzyła Ci się sytuacja że zostałeś rozdzielony ze swoim partnerem będąc pod wodą ? Jeżeli tak, to ta specjalizacja

jest dla Ciebie. Podczas kursu zdobędziesz wiedzę, umiejętności a przede wszystkim praktykę która pozwoli Ci wybrnąć z kolejnej podobnej sytuacji. 

Self Reliant Diver - Nurek Samodzielny

Zdarzyło Ci nurkować w miejscu którego wcześniej nie znałeś ? Zobaczenie planowanego wraku, rafy koralowej lub innej atrakcji zakończyło się fiaskiem. Umiejętność Podwodnej Nawigacji rozwiązuje

ten problem. Po ukończeniu kursu już nigdy więcej nie zdarzy Ci się ominąć miejsca

które chciałeś zobaczyć a każde nurkowanie zakończysz w miejscu w którym planowałeś.

Underwater Navigator - Nawigacja Podwodna

Czy zbyt niska temperatura wody była

dla Ciebie kiedyś wymówką aby nie nurkować ? Może zbyt szybkie wyziębienie ciała powoduje że musisz zakończyć nurkowanie niż inni ? Nurkowanie w Suchym Skafandrze rozwiąże twoje problemy. Po rozpoczęciu nurkowania w suchym skafandrze twój sezon nurkowy może trwać okrągły rok.

Dry Suit Diver - Nurkowanie w Suchym Skafandrze

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej